NUMER TELEFONU 89 527–23–47

Dzień

tygodnia

Godziny

konsultacji

Imię i nazwisko

Specjalista

Poniedziałek

11:00-12:00

Kamila Woś-Michalska

pedagog, terapeuta SI

13:00-14:00

Karolina Burdyło-Getka

psycholog

15:00-16:00

Małgorzata Maj

psycholog

16:00-17:00

Monika Bogusz

pedagog, terapeuta SI

Wtorek

12:00-13:00

Małgorzata Rej

neurologopeda

13:00-14:00

Alina Nakonieczna

psycholog

16:00-17:00

Elżbieta Kasprowicz

pedagog, tyflopegagog

Środa

13:00-14:00

Emilia Kowalewicz-Rusiecka

pedagog, provider przetwarzania słuchowego

16:00-17:00

Paulina Zyśk

psycholog

Czwartek

08:00-09:00

Anna Kondrzycka

psycholog, terapeuta SI

11:00-12:00

Elżbieta Sarnowska

psycholog, doradca zawodowy

16:00-17:00

Magdalena Zbróg

pedagog, surdopedagog

Piątek

08:00-09:00

Agata Niemier

pedagog, doradca zawodowy

09:00-10:00

Marcin Jaroszewski

psycholog

10:00-11:00

Kamila Kaliszewska-Siwek

psycholog

11:00-12:00

Izabela Mierzejek

neurologopeda, terapeuta przetwarzania słuchowego

 

 IMIĘ I NAZWISKO

 NAZWA PLACÓWKI DO KOORDYNACJI WSPÓŁPRACY

 Małgorzata Maj

 Przedszkole Miejskie nr 2

Przedszkole Miejskie nr 16

 Anna Kondrzycka

 Przedszkole Miejskie nr 14

Przedszkole Miejskie nr 6

 Monika Bogusz

 Przedszkole Miejskie nr 13

Przedszkole Miejskie nr 19

 Katarzyna Wawrzynkowska

 Przedszkole Miejskie nr 4

Przedszkole Miejskie nr 10

 Elżbieta Kasprowicz

 Szkoła Podstawowa nr 18

Szkoła Podstawowa nr 5

 Agata Niemier

 Szkoła Podstawowa nr 1

Szkoła Podstawowa nr 9

 Alina Nakonieczna

 Szkoła Podstawowa nr 13

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 Mistrzostwa  Sportowego

 Kamila Kaliszewska - Siwek

 Szkoła Podstawowa nr 7

XII Liceum Ogólnokształcące im. Dietrichów

 Marcin Jaroszewski

 Zespół Szkół Samochodowych

II Liceum Ogólnokształcące

 Karolina Burdyło- Getka

 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1

I Liceum Ogólnokształcące

 Małgorzata Rej

 Liceum Katolickie nr XIII im. Świętej Rodziny

 Emilia Kowalewicz - Rusiecka

 Szkoła Podstawowa nr 11

III Liceum Ogólnokształcące, placówki niepubliczne

 Paulina Zyśk

 Zespół Szkół Ekonomiczno - Handlowych

 Kamila Woś - Michalska

 Przedszkole Miejskie nr 1

 Elżbieta Sarnowska

 Zespół Szkół Ekonomicznych

 Magdalena Zbróg

 Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych